logo iTanks

Onze Missie:
Verbinden en vernieuwen

Kom bij ons werken

Klik hier en wij vertellen je er alles over

iTanks is een kennis- en innovatieplatform voor de havengerelateerde industrie. Een industrie met enorm veel innovatiepotentieel!

Wij verbinden bedrijven, kennisinstituten en industrie-experts met elkaar en introduceren deze partijen met nieuwe technologie en de laatste innovaties van binnen en buiten de sector.

Daarnaast ligt onze kracht in het vernieuwen van de havengerelateerde industrie. Er is enorm veel kennis en expertise beschikbaar waarvan de toepassingsgebieden voor de industrie nog niet (optimaal) worden benut. Dat zijn de kansen waar iTanks op inspringt.

contactperson

Cor van de Linde

Algemeen Directeur

cor@itanks.eu +31 6 53 80 13 72
contactperson

Ron Vaz Dias

Connecting the Dots Director

ron@itanks.eu +31 6 51 61 94 19
contactperson

Mark Oosterveer

Operationeel Directeur

mark@itanks.eu +31 6 53 98 73 36
contactperson

Kyra Lemmens

Business Developer

kyra@itanks.eu +31 6 23 34 32 74
contactperson

Colette Vermunt

Finance

administratie@itanks.eu +31 10 313 24 96
contactperson

Yasmin Khashaba

Event Manager

yasmin@itanks.eu +31 6 57 01 76 01
contactperson

Anne Dekker

Stagiaire Events

anne@itanks.eu +31 10 313 24 96
contactperson

Mark Oosterveer

Programma Manager

mark@itanks.eu +31 6 53 98 73 36

Werken bij iTanks

Dagelijks zijn we bezig met innovaties. Een inspirerende werkomgeving wat aanzet tot meer. Meer ideeën, meer verbindingen, meer mogelijkheden. Ook bij iTanks zijn we continu bezig met nieuwe ideeën of verbeteringen op het bestaande. En dat doen we niet alleen!

Een geweldige stage

Een fantastische baan