logo iTanks

Onze Missie:
Verbinden en vernieuwen

Kom bij ons werken

Klik hier en wij vertellen je er alles over

iTanks is een kennis- en innovatieplatform voor de havengerelateerde industrie. Een industrie met enorm veel innovatiepotentieel!

Wij verbinden bedrijven, kennisinstituten en industrie-experts met elkaar en introduceren deze partijen met nieuwe technologie en de laatste innovaties van binnen en buiten de sector.

Daarnaast ligt onze kracht in het vernieuwen van de havengerelateerde industrie. Er is enorm veel kennis en expertise beschikbaar waarvan de toepassingsgebieden voor de industrie nog niet (optimaal) worden benut. Dat zijn de kansen waar iTanks op inspringt.

contactperson

Cor van de Linde

CEO & Founder

cor@itanks.eu +31 6 53 80 13 72
contactperson

Angela Hulst

CFO & Managing Director

angela@itanks.eu +31 6 10 29 70 37
contactperson

Ron Vaz Dias

Directeur Stichting iTanks

ron@itanks.eu +31 6 51 61 94 19
contactperson

Mark Oosterveer

Programma Manager

mark@itanks.eu +31 6 53 98 73 36
contactperson

Robin Groen

Sales & Business Development

robin@itanks.eu +31 6 30 81 80 78
contactperson

Colette Vermunt

Finance

administratie@itanks.eu +31 10 313 24 96
contactperson

Yasmin Khashaba

Stagiair Events

yasmin@itanks.eu +31 10 313 24 96
contactperson

Mark Oosterveer

Programma Manager

mark@itanks.eu +31 6 53 98 73 36

Werken bij iTanks

Dagelijks zijn we bezig met innovaties. Een inspirerende werkomgeving wat aanzet tot meer. Meer ideeën, meer verbindingen, meer mogelijkheden. Ook bij iTanks zijn we continu bezig met nieuwe ideeën of verbeteringen op het bestaande. En dat doen we niet alleen! Ter ondersteuning van ons enthousiaste team van collega’s zijn wij op zoek naar nieuwe collega’s;

Een onvergetelijke stageplaats

Een fantastische baan